Meist

Igaüks meist otsib oma eluviisi, sageli ei tea, kus see meid viib. Just niimoodi juhtus meiega. Ükski Angelar garaazi asutajatest ei unistanud lapsena, et ta hakkab tegelema professionaalse BMW autode remondiga. Kuid ostes endale sellised autod, me seisame silmitsi vajadusega neid parandada.  Loomulikult hakkasime seda ise tegema. Alguses endale, siis tuttavate jaoks ja tulemusena hakkas igaüks meist professionaalselt remondiga tegelema. BMW autod kalduvad ühendama sarnaselt mõtlemisega inimesi, inimesi, kes ei sõida ainult punktist “A” punkti B juurde, kes ei karda teedel toimuvat, kes tunneb sõidurõõmu autot juhtides. See juhtus meiega. Tutvustades BMW klubides osalemise kaudu korraldasime väikese autotöökoda sarnase mõtlemisega inimeste jaoks, kus töötasime pikka aega, osalesime mitmesugustel võistlustel, valmistades nende jaoks oma autod. Selle tulemusena on populaarsus viinud kuni kahe kuu pikkuste remonditööde järjekordadeni.

Siis ilmus Angelar, mis eksisteerib praegu. Juhtidega, kes on oma kätega aastaid autosid parandanud, testides varuosade ja tehnoloogiate usaldusväärsust oma autode peal. Töötajatega, kes samamoodi armastavad BMW brändi, kes ei tulnud meie meeskonna juhuslikult. Siis ilmus Angelar kogemusega autospordis osaleda meie riigi jaoks kõrgeimal tasemel ja päris oma time-attack võistluste sarjaga, kus igaüks saab oma käsi proovida.

1. Meie missioon

Mitte ainult standardsete hooldusprotseduuride läbiviimine, vaid ka keerukate tehniliste probleemide lahendamine.

2. Meie eesmärk

Kvaliteetne remont mõistliku hinnaga.

3. Meie töötajad

Angelar Garage’i töötajad, lisaks otsesele tegevusele osalevad aktiivselt ka motospordis. See tähendab, et paljud ideed ja varuosad, mida me pakkume meie ettevõttes, läbivad äärmusliku kontrolli nii sõiduautode võistlustel kui ka Eesti kardisõidu meistrivõistlustel.

0 Liitrite õli asendatud

0 rahulolevaid kliente

0 võistluste võitnud

0 vahetatud lõhkenud rehve

Eesti rally 2017 special for BMW rally cars!

Meie autoremonti töötajad osalesid võistlustel Eesti rally 2017.

angelar

Mõned faktid meie tegevuse kohta

  • kindel Angelar Garage pakub teenuseid BMW autode hoolduseks ja remondiks;
  • ettenägematute rikete korral on saadaval kõik levinumad filtrite, õlide (Castrol), piduriklotside ja andurite tüübid;
  • ülevaatuse ja kiire hoolduse järjekord ei ületa viit tööpäeva;
  • olulised remonditööd viiakse läbi kahe nädala jooksul.
castrol
bmw

Kiire teenindus

Ekspertide meeskond

Taskukohased hinnad

Võitjate auhinnad

Kaasaegne tehnoloogia